Ana Sayfa Bakırköy Bakırköy Haberleri Çağla Şikel, oğulları Uzay ve Kuzey Toyzz Shop Nerf Nitro etkinliğinde

Çağla Şikel, oğulları Uzay ve Kuzey Toyzz Shop Nerf Nitro etkinliğinde

Toyzz Shop Nerf Nitro etkinliğinde Çağla Şikel rüzgarı esti!

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Toyzz Shop mağazası, 23 Şubat Cuma günü hız tutkunu ziyaretçiler ile muhteşem bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Toyzz Shop’un düzenlediği etkinliğe ünlü manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey ile katıldı. Birbirinden farklı parkurların düzenlendiği etkinlik alanında, Kuzey ve Uzay doyasıya oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi. Gün boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Nerf Nitro etkinliğinde, oyuna katılan herkese Capacity AVM Toyzz Shop mağazasında geçerli 20 TL’lik hediye kuponları verildi. Ayrıca etkinliğe katılan yarışmacılar bol sürprizli hediyeleri kazanma fırsatı yakaladı.
Çocukları mutlu görmenin, hayallerini gerçekleştirmenin ve onlara ayrıcalıklı deneyimler sunmanın en büyük idealleri olduğunu belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Toyzz Shop olarak yıl boyunca Türkiye genelinde 47 şehirde ve KKTC’deki 192 mağazamızda çocuklar için pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Çocuklara ve ailelerine teşekkür eder başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini dileriz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here