#1
İbb’nin Destekleriyle “Dini Yayınlar Fuarı” Yarın Sultanahmet’te Açılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle bu yıl 38’incisi düzenlenen “Dini Yayınlar Fuarı”, yarın Sultanahmet’te açılıyor. 31 Mayıs’a kadar sürecek ve 105 seçkin yayınevinin katılacağı fuarda çok sayıda yazar; konferans, söyleşi ve imza günü etkinlikleriyle kitapseverlerle buluşacak. Ramazan’da kitapla buluşma geleneği devam edecek.

ibb.jpg


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) destekleriyle Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından 15-31 Mayıs tarihleri arasında organize edilen “38. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı” (Dini Yayınlar Fuarı) açılıyor. Sultanahmet’te gerçekleştirilecek fuar için yarın saat 11’de açılış töreni düzenlenecek. Açılış törenine; İBB Başkan Vekili Ali Yerlikaya, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Vakıflar Genel Müdürü Savaş Polat, yazarlar ve kitapseverler katılacak.

105 Seçkin Yayınevi Fuarda Yerini Alacak

37 yıldır aralıksız olarak düzenlenen “Dini Yayınlar Fuarı” geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de Sultanahmet’te gerçekleştirilecek. 2 bin metrekarelik kapalı fuar alanında 140 stant yer alacak. Fuara, 105 seçkin yayınevi katılacak. İBB iştiraki Kültür AŞ ise yüzde 40’a varan indirimlerle kitaplarını satışa sunacak. Fuarda Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Arapça gibi farklı dillerde de yayınlar stantlarda yerini alacak. Çok sayıda yazar; konferans, söyleşi ve imza günü etkinlikleriyle kitapseverlerle biraraya gelecek.

Fuar; saat 11:00 ile 24:00 saatleri arasında hizmet verecek.
 
Yukarı