Ana Sayfa Güngören Güngören Haberleri Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirdi

Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirdi

Çağla Şikel

Geçtiğimiz yıl 90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olan Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirerek plaj modasının en sevilenleri arasında yerini alan Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler, sloganlar ve serisine eklediği sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları ile plajları etkisi altına aldı!

Simple-For-You-4
Şilan Makal

Ünlü isimler yaz boyunca Simple For You ile plajlardan mesaj verdi!

Simple-For-You-3
Aslı Kızmaz

BU YIL PLAJLARDAN MESAJ VAR!

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, geçtiğimiz yıl Sahil Güvenlik (Baywatch) kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği “Pineapple” serisiyle sahillerde çok konuşulmuştu.

Simple-For-You-1
Chiara Ferragni

Bu yıl da “Sparkle” adını verdiği sloganlı mayo, şapka ve plaj kaftanı serisi ile mesaj vererek duruşunu belli etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Simple For You’ya ünlü isimler de büyük ilgi gösterdi.

Simple-For-You-5
Yasemin Erbil

Geçtiğimiz yıl Hande Yener, Chiara Ferragni, Hande Acar, Mina Somer, Aycan Şencan, Nazlı Kayaaslan ve Rüya Büyüktetik gibi ünlü isimlerin radarına giren Simple For You, bu yıl da Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Yasmin Erbil, Şilan Makal, Selen Görgüzel, Aslı Kızmaz, Rachel Araz Kiresepi, Cihan Şensözlü, Burçin Kaya ve İlayda Oymak gibi ünlü isimlerin tercihi oldu.

Simple-For-You-2
Çağla Şikel
ozgeulusoysimpleforyou
Özge Ulusoy

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here