“Yanlış Anlama” filminin oyunculu gösterimi

PervinAbiyeva_BahadirEfe_PelinSonmez

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olarak Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet’in sinema salonu Venezia Cinens,  “Yanlış Anlama” filminin oyunculu gösterimine ev sahipliği yaptı.

 

Venezia Mega Outlet’in sinema salonu Venezia Cinens’te, 12 Kasım 2017 Pazar akşamı “Yanlış Anlama” filminin oyunculu gösterimi gerçekleştirildi.

PervinAbiyeva_BahadirEfe_PelinSonmezFilmin başrollerini Pelin Sönmez, Bahadır Efe ve Pervin Abiyeva paylaşıyor. Filmin oyuncuları gösterimden önce Venezia Mega Outlet’te sinemaseverlerle bir araya geldi. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan filmin oyuncuları, daha sonra Venezia Cinens’te davetliler ile birlikte filmi izledi.

 

Türkiye ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkileri komik bir hikâyeyle perdeye taşıyan film, İstanbul’un tarihi semtlerinde başlayıp, Azerbaycan’ın benzersiz şehri Bakü sokaklarına uzanıyor. Senaryosunu Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez, Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin yer alıyor.

 

Venezia Mega Outlet’in Cadde katında yer alan Venezia Cinens Sinemaları,  1.296 koltuk kapasitesi, özel ses yalıtım sistemi, ergonomik koltukları, Curved dev perdesi, son teknolojik özelliklere sahip iklimlendirme sistemi ve Dolby Atmos Digital Surround ses sistemi ile izleyicilerine unutulmaz bir sinema deneyimi yaşatıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here